Meals & Snacks

Pappardelle Plain
Pappardelle Plain-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
from $16.00
Sale price
from $16.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Empanadas (dozen)
Empanadas (dozen)-Empanadas-Vecinos Market
Regular price
$39.99
Sale price
$39.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Agnolotti Pear Ricotta
Agnolotti Pear Ricotta-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
from $14.00
Sale price
from $14.00
Regular price
$0.00
Unit price
per 
Sold out
Agnolotti Pumpkin
Agnolotti Pumpkin-Meals-Vecinos Market
Regular price
from $12.00
Sale price
from $12.00
Regular price
$0.00
Unit price
per 
Sold out
Bucatini
Bucatini-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
from $8.40
Sale price
from $8.40
Regular price
$0.00
Unit price
per 
Sold out
Empanadas (1/2 dozen)
Empanadas (1/2 dozen)-Empanadas-Vecinos Market
Regular price
$21.00
Sale price
$21.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Chia Flaxseed Toasted Corn Arepas (8 count)
Chia Flaxseed Toasted Corn Arepas (8 count)-Arepas-Vecinos Market
Regular price
$7.99
Sale price
$7.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
5-Day Cleanse
5-Day Cleanse-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
$230.00
Sale price
$230.00
Regular price
$0.00
Unit price
per 
Sold out
Ricotta Gnocchi
Ricotta Gnocchi-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
from $11.00
Sale price
from $11.00
Regular price
$0.00
Unit price
per 
Sold out
Vegan Empanadas (Set of 4)
Vegan Empanadas (Set of 4)-Empanadas-Vecinos Market
Regular price
$15.20
Sale price
$15.20
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Truffle Golden Sauce (16 oz)
Truffle Golden Sauce (16 oz)-Meals-Vecinos Market
Regular price
$16.00
Sale price
$16.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Ricotta Truffle Tortelloni (1 lb)
Ricotta Truffle Tortelloni (1 lb)-Meals-Vecinos Market
Regular price
$16.00
Sale price
$16.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Variety Bundle - Original & Chia Flaxseed Toasted Corn Arepas (4 pack - 32 count)
Variety Bundle - Original & Chia Flaxseed Toasted Corn Arepas (4 pack - 32 count)-Arepas-Vecinos Market
Regular price
$31.99
Sale price
$31.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Lasagna (individual size)
Lasagna (individual size)-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
$14.50
Sale price
$14.50
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Milanesas (3 units)
Milanesas (3 units)-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
$21.00
Sale price
$21.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Fettuccine Plain
Fettuccine Plain-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
from $16.00
Sale price
from $16.00
Regular price
$0.00
Unit price
per 
Sold out
Pollo Taco Kit (Chicken 1lb)
Pollo Taco Kit (Chicken 1lb)-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
$28.99
Sale price
$28.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Barbacoa Brisket (1lb) Taco Meal Kit
Barbacoa Brisket (1lb) Taco Meal Kit-Meal Kits-Vecinos Market
Regular price
$33.99
Sale price
$33.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Empanadas (dozen)
Empanadas (dozen)-Empanadas-Vecinos Market
Regular price
$35.00
Sale price
$35.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Manna Arepas
Manna Arepas-Arepas-Vecinos Market
Regular price
$17.00
Sale price
$17.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Breakfast in Bed
Breakfast in Bed-Meals-Vecinos Market
Regular price
$39.99
Sale price
$39.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
The Sweet Cajita
The Sweet Cajita-Meals-Vecinos Market
Regular price
$49.99
Sale price
$49.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
The Loaf Cajita
The Loaf Cajita-Meals-Vecinos Market
Regular price
$59.99
Sale price
$59.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Family Style Cajita
Family Style Cajita-Meals-Vecinos Market
Regular price
$69.99
Sale price
$69.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Take the stress out of dinners and snacks by ordering freshly-made meals or meal kits from our partners.  Vendors like Luna Paste e Dolci and PF by Delicatessen Patagonia make their products daily with the freshest ingredients.  Delicious, healthy, and time-saving!