Pappardelle Plain-Meal Kits-Vecinos Market
Pappardelle Plain-Meal Kits-Vecinos Market
  • Load image into Gallery viewer, Pappardelle Plain-Meal Kits-Vecinos Market
  • Load image into Gallery viewer, Pappardelle Plain-Meal Kits-Vecinos Market

Pappardelle Plain

Regular price
$8.00
Sale price
$8.00
Regular price
$0.00
Sold out
Unit price
per 

Freshly-made pappardelle pasta by the pound to cook at home.   

1lb serves 2-3 people.